Adana Gelinlik Mağazaları


Arya Sposa

Arya Sposa

Avrupa Moda Evi

Avrupa Moda Evi

Elif Fashion Gallerie

Elif Fashion Gallerie

Feray Moda Evi

Feray Moda Evi

Gözde Moda Evi

Gözde Moda Evi

Haluk Şenbayrak

Haluk Şenbayrak

Nina Gelinlik Modaevi

Nina Gelinlik Modaevi

Ladychic

Ladychic

Adana gelinlik sektörü, Adana şehir merkezinde bulundurduğu gelinlik mağazaları ile gelinlik alma arzusunda olan Adana’lı gelin adaylarına çok sayıda gelinlik modeli sunan il merkezleri arasında yer almaktadır. Öne çıkan Adana Gelinlik mağazaları : Gözde gelinlik, Aysira gelinlik Adana, Hatun Moda Adana, Ladychic Adana gelinlik gösterilebilir.

Son yıllarda, Adana gelinlik mağazalarında günümüz çizgilerini yakından takip eden ve farklı kesimlerin farklı ihtiyaçlarına yönelik, yerel örf ve adetlere uygun olan gelinlik modelleri de temin edebilmektedir. Adana’da yapılan düğün törenlerinde çoğu zaman gelin adayları yöresel anlayışa hitap eden gelinliği tercih etmektedirler. Özellikle düğün ve evlilik telaşesi içerisinde kalite ve görünüm önemli yer tutmaktadır. Yeri geldiğinde kaliteli bir gelinlik bütün düğün telaşının yorgunluğunu alır, göz kamaştırır.

Adana gelinlik mağazalarında dilediğiniz veya düşlediğiniz modeli temin edebilmeniz kuvvetle muhtemeldir. Kişiye özel ısmarlama gelinlik tasarımları her sene yeni evlenecek Adana’lı gelinlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Değişik fiyat aralıklarında, uygun hazır tasarım gelinliklerin yanı sıra, özellikle gelinlik imalatında deneyim kazanmış gelinlikciler, hayallerinizi süsleyen gelinlikler, sayfalarımızda Adana ‘lı gelin adaylarıyla buluşuyor. Birbirinden şık ve göz kamaştırıcı gelinlik marka ve gelinlik modellerini zevkle izleyeceğinize inanıyoruz.


Adana Gelinlik sektöründe faaliyet gösteriyor ve sayfalarımızda yer almak istiyorsanız bize yazın.

Diğer Mağazalar: